Srpen 2016

Lina ranked match 20.11.2015

22. srpna 2016 v 15:20 | Káťa |  Moje Lina
Určitě si říkáte, ta hraje jen Linu, co dělá když někdo jiný vyberu Linu. Samozřejmě se takové situace stávájí a pokud mi někdo vyberu Linu, automaticky já beru Silencera, jelikož je pro ní opravdu dobrý, tedy záleží jak to za něj umíte. Použitím jeho skillů dosáhnete toho, že Lina nemůže čarovat, popř. dostává damage za kouzla a poté silence.

Ale! V následujícím videu si ukážeme, jak lze vyhrát hru Lina vs Silencer.... Pokud tedy máte zkušenosti a víte jak schopnosti použít. Budu upřímná tento Silencer je docela low, ale posuďte sami.

A také v tomto videu uvidíte celkem vtipnou first blood, don't be so greedy guys!!

Lina ranked match 9.11.2015

22. srpna 2016 v 15:03 | Káťa |  Moje Lina
Říkáte si, že když se někdo odpojí a vy hrajete 4 vs 5, že to nejde vyhrát...?
A co když je to kombinace Lion Queen of Pain Lifestealer Phoenix a Troll? A vy jste jenom 4 Lina Riki Clinkz a Dazzle?

No samozřejmě, že vyhrajeme! Protože já hraju za Linu!! A ani mě celý zápas nezabili. Zajímá vás jak? Koukněte na video z solo ranked match 9.11.2015


Skóre Lina 24/0 výhra v 32 min...

Lina Rampage 2

22. srpna 2016 v 14:45 | Káťa |  Moje Lina

Rampage 2

Přidávám druhé video mojí milované LinySmějící sea zároveň přiznávám, že ten poslední kill byl trochu steal, ale kdo by to neobětoval pro rampage?? Smějící se


Lina Rampage

22. srpna 2016 v 14:31 | Káťa |  Moje Lina

Lina - Rampage


Moje úplně první video z Doty 2, kdy jsem při hraní hodnoceného zápasu získala rampage. Video je trochu špatně střižené na začátku. Tedy nejde přesně vidět první kill. Šlo pouze o použití ultimátní síly Laguna Blade s Aghanim's scepter.

Někdo si může říct, že to není možné, ale je když je TA noob a LIna proti ní vyhraje MID na plné čáře... No podívejte se sami, byl to opravdu easy match na úrovni 2k ranked!!


Můj mimi youtube kanál

22. srpna 2016 v 14:02 | Káťa |  Moje Lina

Youtube kanál


Jsem vlastníkem mimi účtu na youtube...ano čtěte správně mimi. Proč mimi?
No protože teprve začínám, nemám moc shlédnutí a zatím ani moc videí.

ALE! Videa stále připravuji, sice teď nebyl moc čas, ale polepším se!

První vzpomínky

22. srpna 2016 v 13:34 | Kačka |  Téma týdne

První vzpomínky

V dnešním článku na téma týdne první vzpomínka bych ráda uvedla více mých prvních vzpomínek.

První vzpomínka vůbec

Každý si určitě něco málo pamatuje ze svého raného dětství, ať už pozitivního či negativního. U mě je to bohužel spíše negativní. První, co si pamatuji bylo, jak jsem byla ve věku cca 2-3 roky a byly jsme s mamčou ve městě po nákupech.
Po cestě zpět jsem byla unavená a usnula v kočárku. Pak si vzpomínám, jak jsem probudila a maminka nikde, no samozřejmě, že jsem začala strašně brečet. Tak moc až ke mě přišla neznámá paní a začala na mě mluvit, že maminka určitě šla jen do obchodu a že se hned vrátí, ale to mi nestačilo a na hlasitosti jsem přidala, přidala jsem tak moc, že mamča vyběhla z obchodu bez placení bez nákupu a musela jít utěšit svojí holčičku. Pro mě to byl takový šok, že si na to pamatuji i dvacet let zpět.Smějící se


No a jelikož je můj blog převážně o hrách....pokračuji ve vzpomínání na herní svět..

První vzpomínka : PC hry

Každý si určitě pamatuje na svůj první pc, i já... Bylo mi asi 7 let, když můj bratranec dostal PC, byli jsme stejně staří, takže to pro nás byla velká věc, ten PC běžel ještě v MS DOS, ale můj první PC jsem dostala až o dva roky později, již s Windowsem 95. A co jsme hráli za hry?
Ty znal snad každý - CD man, Dyna Blaster, GP moto, Mario či Goldaxe... old schoolMlčící


První vzpomínka: Láska

Dokážete říci, kdy jste se poprvé cítili zamilovaně?? Nemyslím tu dětskou lásku, ale skutečnou. Moje první vzpomínka na ten pocit, že jsem zamilovaná ale opravdu byla až v mých 19 letech, samozřejmě ten pocit jsem měla už dříve ale až teď vím, že to byla pořád ta pubertální láska a ne opravdová.

Přesně si pamatuju ten pocit, kdy mi můj "idol" řekl, že odjíždí do Prahy za lepší prací a já nikdy nezapomenu na ten pocit, kdy se mi sevřelo v hrudi a při pomyšlení a že náš flirt už nebude pokračovat mi bylo skoro na omdlení a v tu chvíli jsem si uvědomila, že ho skutečně miluji, že nechci bez něj existovat v tomto zlém světě. No a už je to šest let a pořád mi to vydrželo i když ho občas štvu s tím mým hraním DOTY.Smějící seSmějící se

První vzpomínka: Sex

Hmm to si nechám na příště!!S vyplazeným jazykem

Mějte se a smějte se!!!