První vzpomínky

22. srpna 2016 v 13:34 | Kačka |  Téma týdne

První vzpomínky

V dnešním článku na téma týdne první vzpomínka bych ráda uvedla více mých prvních vzpomínek.

První vzpomínka vůbec

Každý si určitě něco málo pamatuje ze svého raného dětství, ať už pozitivního či negativního. U mě je to bohužel spíše negativní. První, co si pamatuji bylo, jak jsem byla ve věku cca 2-3 roky a byly jsme s mamčou ve městě po nákupech.
Po cestě zpět jsem byla unavená a usnula v kočárku. Pak si vzpomínám, jak jsem probudila a maminka nikde, no samozřejmě, že jsem začala strašně brečet. Tak moc až ke mě přišla neznámá paní a začala na mě mluvit, že maminka určitě šla jen do obchodu a že se hned vrátí, ale to mi nestačilo a na hlasitosti jsem přidala, přidala jsem tak moc, že mamča vyběhla z obchodu bez placení bez nákupu a musela jít utěšit svojí holčičku. Pro mě to byl takový šok, že si na to pamatuji i dvacet let zpět.Smějící se


No a jelikož je můj blog převážně o hrách....pokračuji ve vzpomínání na herní svět..

První vzpomínka : PC hry

Každý si určitě pamatuje na svůj první pc, i já... Bylo mi asi 7 let, když můj bratranec dostal PC, byli jsme stejně staří, takže to pro nás byla velká věc, ten PC běžel ještě v MS DOS, ale můj první PC jsem dostala až o dva roky později, již s Windowsem 95. A co jsme hráli za hry?
Ty znal snad každý - CD man, Dyna Blaster, GP moto, Mario či Goldaxe... old schoolMlčící


První vzpomínka: Láska

Dokážete říci, kdy jste se poprvé cítili zamilovaně?? Nemyslím tu dětskou lásku, ale skutečnou. Moje první vzpomínka na ten pocit, že jsem zamilovaná ale opravdu byla až v mých 19 letech, samozřejmě ten pocit jsem měla už dříve ale až teď vím, že to byla pořád ta pubertální láska a ne opravdová.

Přesně si pamatuju ten pocit, kdy mi můj "idol" řekl, že odjíždí do Prahy za lepší prací a já nikdy nezapomenu na ten pocit, kdy se mi sevřelo v hrudi a při pomyšlení a že náš flirt už nebude pokračovat mi bylo skoro na omdlení a v tu chvíli jsem si uvědomila, že ho skutečně miluji, že nechci bez něj existovat v tomto zlém světě. No a už je to šest let a pořád mi to vydrželo i když ho občas štvu s tím mým hraním DOTY.Smějící seSmějící se

První vzpomínka: Sex

Hmm to si nechám na příště!!S vyplazeným jazykem

Mějte se a smějte se!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama