Září 2016

Tempest Smith -podle skutečné události

22. září 2016 v 18:52 | Kačka |  Příběhy
20. února 2001 mladá dívka jménem Tempest Smithová spáchala sebevraždu v Lincoln Parku (městská část) ve státě Michigan, USA.
Dívenka seděla sama ve své ložnici jedno chladného rána a dívala se do zrcadla. Krátce před začátkem školy. Udělala rtěnkou obtisk, který zdobí její zrcadlo do dnes. Smutné vzpomínky každým dnem rostly, ustaraná dívka si dala svůj leopardově potistěný šátek kolem krku a oběsila si na svojí patrové posteli.

Jak odbarvit černé vlasy?

19. září 2016 v 17:02 | Káťa |  Deníček pařmenky
Zdravím všechny holky a popřípadě i pány, kteří zavítali na moje stránky.

Dneska bych se ráda věnovala tomuto tématu - jak se zbavit černých vlasů, jelikož jsem nedávno stejnou změnou prošla a ráda bych svoje zkušenosti poslala dál a pomohla jiným černovláskám Smějící se

Strach z vlastních myšlenek

8. září 2016 v 17:43 | Káťa |  Téma týdne

Bojíte se vlastních myšlenek?

NE? Měli byste!
Určitě každý alespoň jednou za život měl "černé" myšlenky. Mě se asi před 8 lety stala taková zajímavá věc. Měla jsem kočku Micinku, která žila u mé babičky, přespávala doma ale měla volný pohyb i ven. Vždycky se vrátila. Jednou jsem si tak pomyslela, jak dlouho asi ještě bude žít, bylo jí skoro pět let. Tak mě napadlo, že ještě pět let by tady s náma mohla bejt. To jsem se strašně spletla. Během následujících 14 dnů nám volala babička, že umřela, že jí našla nataženou před venkovními dveřmi. Nechápaly jsme to. Tak stará ještě nebyla (její mámě je skoro 12 let), nemocná taky ne, chovala se normálně a neměla na sobě ani známky útoku, nebyla ani nikde krev. No nedalo se nic dělat, obrečela jsem to a žila dál.