Dítě Bridget Jones

5. prosince 2016 v 16:00 | Lina |  Deníček pařmenky

Renée Zellweger a Patrick Dempsey

Následující článek může obsahovat spoiler.

Já hodnodím tento film na 75%!

Určitě si všichni pamatujete na první dva díly této komedie. Pamatuje na králíčka ?
Já tedy ano... Druhý díl byl pro mě spíše takové nemastné neslané pokračování. Vtipných a komických situací tam bylo, někdy až moc, někdy až tak moc, že mi bylo trapně i za postavy.... Ale tento díl malinko ubral na trapných situacích a je spíše komický.

Také je zde sympatický Patrick Dempsey, která žena by se pak na to nekoukala, že?

Hlavní zápletka v celém filmu jistě poznáte už podle názvu, Bridget nám otěhotní ale neví s kým...

Byl to pohledný Jack na festivalu nebo Mark na křtu ? To se samozřejmě dozvíme, až na konci filmu.

Kladně hodnotím i chování postav, které by mohlo i odpovídat realitě. Někde jsem četla, že chování mužských postav v tomto filmu není příliš reálné. Zdůvodnění bylo, že žádný chlap by tak strašně moc nechtěl dítě od ženy, se kterou se vyspal na jednom mejdanu.

No podíváme se na to blíže..
Mark
Oženil se se ženou, se kterou nemá žádné dítě. Bridget je jeho láska a stará láska nerezaví. A vzhledem k tomu, že se s ní i vyspal, tak v manželsví moc šťastný nebude...takže proč by ne? Myslím, že jeho chování je zde zcela reálné.
Jack
Naprosto neznámý muž, který pomůže Bridget z bahna a ona v noci, když je totálně na mol mu vleze do postele. Poté se potkají znovu a sdělí mu, že je těhotná. Proč by takový chlap měl mít zájem o dítě, když tuto ženu prakticky nezná. Spousta chlapů v dnešním světě by jí dala pár tisíc a řekla jdi na potrat nebo, že se nechce podílet na výchově atd....

Jenže, co když je vám už přes 40, žádný pořádný vztah nemáte a ani vyhlídky na dítě, práce je vlastně vaše dítě, o které se staráte a na nic víc není čas. I v tomto případě by mohlo jít o zcela reálné jednání muže ve středním věku, který budoval kariéru a nepovažoval za důležité budovat něco víc a najednou mu to spadlo do klína, a on si vlastně uvědomí, že mu to chybí v životě a rád by něco takového zažil. Takže proč by ne?

Do půlky filmy netuší jeden o druhém, ale pak se pěkně rozjede, jeden se s druhým předhánějí, kdo jako otec bude lepší, kdo udělá pro Bridget víc, kdo jí bude více nápomocen. Zde, jak určitě očekáváte, je nejvíc vtipných momentů.

Film hodnotím celkem pozitivně, rozhodně je lepší než durhý díl a určitě stojí za to, abyste ho viděli!

A čí, že je to nakonec dítě? Raději se na to podívejte sami!

A vaše názory na film?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama