Jak firmy spoléhají, že jsme my lidi hloupí!!!

7. prosince 2016 v 10:24 | Lina |  Deníček pařmenky

Lidská hloupost

Nedávno jsem našla na internetu obrázek s textem: Kdyby ženy od zítřejšího dne byly spokojené s tím, jak vypadají, víte kolik firem by zkrachovalo?

Bohužel je to pravda, konkrétně zde budu rozebírat hubnoucí přípravky atd. Kdyby se všechny ženy světa domluvily a přestaly by tohle používat, to by byla hospodářská krize.

Firmy se snaží nalákat na různé poutače. Od fotek před a po, které jsou upravené, či jinými blahodárnými účinky svého léku. Např snížení cholesterolu, přídavek vitamínů....atd.

Ale funguje je to?

Mě se tedy pomocí léků a různých nápojů nikdy nepovedlo zhubnout... a to jsem nechtěla zhubnout drasticky, pouze 5 kg, protože mám sedavou práci, doma nemám zahrádku, kde bych odpoledne mohla lítat, tak navařím a večer koukám na telku, při zimním počasí jsem líná chodit ven... tam je zima! já jsem letní dítě!!
Zpět k pointě článku....

Asi rok zpět jsem si koupila léky na hubnutí FAT Block nebo něco podobného. Je to určeno pro lidi, kteří nemají moc pohybu, mělo se to brát vždy před jídlem.
Jediné, co mi tyto léky daly, byla bolest v podbřišku.

Když ale lidé přestali reagovat na reklamy tyto PŘED/POTOM, museli vymyslet něco nového ne? A co teď frčí? Kde lidi hledají recenze? No přeci na sociálních sítích... Ale jak zařídit pozitivní ohlas, když tomu tak ve skutečnosti není?

Pečlivě si prosím prohlédněte následující obrázek!


Krásné ne? Recenze přímo od uživatelů a z jejich FB profilů. Na originál se můžete podívat ZDE.


A teď když jste si rozklikli originál, jistě vidíte, že na žádný FB profil kliknout nejde, nejde ani přidat komentář. Stručte řečeno, rozdíl mezi mou fotkou vyfocenou na těchto stránkách a "příspěvky uživatelů" není žádný, taky to je pouze fotka nebo text barevně upravený, aby vypadal velmi věrohodně. Ale ve skutečnosti to nejsou žádné recenze.

Nevěříte? Zkuste si vyhledat alespoň jeden profil, který je tam uvedený a garantuji vám, že žádný profil nenajdete. Alespoň ne tedy zcela totožný,tj. stejné jméno + fotka

Prostě jeden velký podvod na návštěvníky stránek a případné zákazníky. A pokud by náhodou existoval, nedivila bych, kdyby to byly vytvořené profily od té společnosti.

Téměř to samé, jako když jsem šla do obchodu a poohlížela se po slevách. Viděla jsem jednou Coca Colu v balení po 4 kusech za nějakou cenu (už přesně nevím kolik to bylo) a vedle Coca Cola po kusech. Prohlížím to a jelikož jsem účetní, tak v hlavě pořád počítám finance a jak to tak pozoruji a počítám, tak jsem zjistila, že je levnější koupit 4x Coca Colu samotnou než to jejich "zlevněné rodinné balení".
Že by přirážka za ten pěkný obal, co k tomu dostaneme?

Doufám, že vám můj článek k něčemu byl! Nesnažím se s ním poškodit lidi ani firmy, ale ukázat, jak ty firmy spoléhají na to, že jsme hloupí a důvěřiví! Takže nebuďte!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jsem na straně?

Ortelu
Bangy

Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 7. prosince 2016 v 10:48 | Reagovat

Nejde abych nevzpomněla na tlustou Halinu, ta dokonce dělala na nějaké hubnoucí nápoje reklamu a ještě po nich přibrala. Osobně znám jednu ženu, která utratila nemalé peníze za přípravek, po kterém se jí měla zvětšit prsa. :D

2 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 7. prosince 2016 v 10:50 | Reagovat

Jo a klikla jsem si na Ortel, na bangově straně může být akorát vymytý bezmozek. :-x

3 dota2-lina dota2-lina | Web | 7. prosince 2016 v 11:22 | Reagovat

[1]: no a zvětšily se jí ty prsa? :-D  :-D

4 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 8. prosince 2016 v 9:15 | Reagovat

[3]: Jasně že ne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama