Přepravní a zásilková společnost INTIME

2. prosince 2016 v 16:01 | Káťa |  Deníček pařmenky

INTIME

Ráda bych zde popsala můj zážitek s tou společností. Zatím jsem měla s tou společností jen samé dobré zkušenosti. Vždy poslali sms, kdy zboží dorazí, a také dorazilo.

Minulý týden v pátek jsem si objednala zboží ze stránky www.planetavlasu.cz, v pondělí mi přišla sms, že společnost INTIME převzala balíček. Takže jsem očekávala, že mi bude doručen tak ve středu, ve čtvrtek.

A podle očekávání mi přišla sms ve čtvrtek, že mi balík bude doručen mezi 18-21 hod.. večer. Jenže tou dobou budu v práci. Napsala jsem tedy kurýrovi sms, zda je možné mi to doručit do práce, která je vzdálená od místa bydliště pouhé 3 ulice. Připomínám jen, že bydlím v Plzni, takže nešlo o doručení na druhou stranu města. Jeho odpověď byla přesně: tam nejedu bohužel.

Tak na to koukám, říkám si, že to asi není nejvhodnější odpověď. Tak jsem tedy volala na jejich info linku, abych se buď domluvila na náhradní termínu nebo zjistila alespoň, proč mi to kurýr nemůže doručit o pár ulic dál.

Na infolince jsem čekala na spojení s operátorem 20 minut. Taky super!

Tam jsem se dozvěděla, že kurýři mají naplánovou trasu, jak mají jezdit, i když mi to přijde jako blbost a malinko nechápu tuto situaci. Neřekla bych ani slovo, kdybych ten balík chtěla doručit o pár kilometrů dál, to bych pochopila, že by pak měl zpoždění ale o pár ulic???

No dobře, oznámila jsem, jak sem v práci, že mi balík tedy bude doručen dnes v pátek. SMS o doručení mi přišla v 11:28, v smsce stálo, že mi balík bude doručen mezi 10-13hod. Tak si říkám, že to už snad proběhne bez problémů.

Jenže 13 hod. odbyla a nikdo se ani neozval, říkám si, že to už snad není možný. Takže volám kurýrovi, co se teda děje, oznámil mi, že nestíhá a že mi to doručí kolem půl 3. Už jsou skoro 4 a nikdo se opět neozval, takže znova kontaktuji kurýra a prý tedy až kolem 5 hodiny.


Závěr: Kdybych si to objednala přes Českou poštou, tak mě to finančně vyjde stejně, balík bych měla ve čtvrtek bez komplikací, akorát bych si pro něj došla na poštu. To by mi vůbec nevadilo, kdybych věděla, jak to bude s touto společností.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 2. prosince 2016 v 16:25 | Reagovat

To je tedy síla, zatím jsem neměla tu čest, ale určitě si ten název zapamatuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama