Silvestrovské oslavy

31. prosince 2016 v 16:44 | Lina |  Deníček pařmenky

Zdravím poslední den roku 2016!


Těšíte se? Určitě jo, všichni jsou plni očekávaní, co přinese další rok. Tento rok byl shrnula asi jako úplně stejný jako loni, což je špatně, každý rok by měl být v něčem vyjimečný, abychom si ho pamatovali. Např. v roce 2015 jsem odmaturovala, ale tento rok se pro mě nic podstatného nestalo.

Výsledek obrázku pro silvestr

Tudíž jsem se rozhodla, že každý rok pro mě bude speciální a vždy to tak učiním.

Co čeká můj blog nového?

Určitě budu pokračovat v psaní příběhů o čarodějkách, taky vám představím úplně nový příběh, který e bude odehrát v postapokalyptickém světě, který bude hotov někdy v únoru a začnu jej pomalu zveřejňovat. Uvidím, který příběh se bude víc líbit a v tom pak budu pokračovat.

Také očekávám podporu v podobě komentů. abych věděla, co zlepšit, změnit atd.

A jak budete trávit dnešní večer vy?

S přáteli někde na párty, doma s rodiči nebo snad romantický večer ve dvou?

Mě nečeká ani jedno. Mamka je ode mě 100 km, s přáteli na párty ale letos nejdu. Zatím jsem byla každý rok někde, kde bylo spousta alkoholu, spousta jídla. Loni jsem byla na mexický párty, kde se pila převážně jen tequilla. Pro mě jakožto člověka, který musí pít oparně alkohol, to nebylo nic moc.. Vlastně každý můj silvestr dopadl tak, že jsem buď blinkala, držela někoho kdo blinká, nebo jsem měla zkaženou náladu, že všichni zvrací, Pravda už vím, čím bude rok 2016 vyjimečný. Je to totiž chvíle, kdy jsem si uvědomila (já vím, chvíli to trvalo), že když je ti pokaždý blbě z chlastu a druhej den tomu není jinak, prostě nepij.
Výsledek obrázku pro silvestr
Však já nemyslím úplně, jakože vůbec nic nepít.. Ale nepřehánět. Což mě teda přivádí k tomu, co letos budu dělat. Nic! Budem s přítelem doma, rozhodli jsme se, že si namícháme nějaký drink doma, budem koukat na filmy, popíjet, k tomu si uděláme nějaké občerstvení, o půlnoci si přiťukneme, zavoláme rodičům, ztvrdíme náš vztah na nový rok a půjdeme spát.

A co budem baštit? Mojí oblíbenou jednohubkou je česneková pomazánka s mandarinkou, nejlepší! Používám mandarinky v konzervě, takže si namažu na kolečko rohlíku pomazánku, přidám jeden kousek mandarinku a připíchnu to parátkem. Vím, že někomu to zní jako, že to určitě nebude dobrý, ale bude!

A co budem pít? Domluvili jsme se s přítelem, že si doma uděláme drink MIMOSA.Výsledek obrázku pro mimosa Což je směs vodky, džusu a šampanského. My doma dohodli, že použijeme ananasový a pomenračový džus, samozřejmě každý zvlášť. Takže smícháte 0,25 vodky k tomu 0,5 džusu a zbytek 0,25 dolijete šampáňem. My máme doma i džbáneček, do kterého si děláme pití na odpoledne. Dáme to tedy do džbánečku a budem pít celý večer, přidám samozřejmě led a možná i nějaké ovoce na ozdobu nebo limetku pro chuť.Související obrázek


A jak si oslavy příchodu nového roku užijete vy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama